Upozorňujeme, že pro úspěšný nákup a doručení zboží do Vánoc je nutné vytvořit objednávku do 1.12.. Pokud se jedná o lakovaný produkt, který nemáme skladem je tento termín 24.11. Případně můžete využít naše DÁRKOVÉ POUKAZY v sekci Vánoce. Váš Styl-kov

PODSVÍCENÍ

1 položek celkem
Podsv rozebrany ner cedule sede pozadi
1 090 Kč

POPIS ŘIPRAVUJEME

682/ZAS

V našem e-shopu nabízíme domovní čísla již od samého začátku. Tato domovní čísla jsou vyřezávána do jednotlivých typů tabulek. Tyto typy tabulek vznikaly především na základě zvýšené poptávky Vás zákazníků. Vznikl tak jedinečný sortiment pro jakékoliv využití a jakékoliv umístění.

Začali jsme nerezovými tabulkami s textem prořezaným skrz (např. tabulka 5a). Domovní čísla jsme nakonec pro výraznější vzhled doplnili o lepenou podkladovou desku černé barvy, a to ze zadní strany (např. tabulka 5b). Náš sortiment domovních čísel jsme dále rozšířili o domovní čísla lakovaná do odstínu černé RAL 9005 a odstínu antracit RAL 7016. Zkoušeli jsme také variantu lakované tabulky, která by byla doplněna o nerezový podklad s broušeným povrchem lepený ze zadní strany tabulky. Tím se nám podařilo vytvořit dokonalý kontrast a také naši nejluxusnější nabízenou variantu na našich stránkách.

Stále jsme ale byli nespokojeni s tím, že naše domovní čísla, a vlastně kterákoliv jiná dostupná domovní čísla nabízená na trhu, nejsou čitelná ve večerních hodinách. A o to víc nám vadilo, že naše domovní tabulky, které se vyloženě nabízí svým prořezáním na podsvícení, nemáme s osvětlenou variantou.

Dali jsme se tedy do vývoje osvětlených sad, které by uměly doplnit náš sortiment domovních čísel. Po půl roce zkoumání a vytváření různých variant, které se zdály být zbytečně drahé, složité či neproveditelné, se nám povedlo vyladit varianty, které nabízí vše co potřebujeme. S naší sadou na dokážeme osvětlit:

 

  • Domovní číslo - nerezová tabulka - již v naši nabídce
  • Domovní číslo - nerezová tabulka s černým podkladem - na dotaz
  • Domovní číslo - lakovaná tabulka - na dotaz
  • Domovní číslo - lakovaná tabulka s nerezovým podkladem - na dotaz

 

Tento produkt byl vytvořen pro lepší představu, jaké možnosti a jakým způsobem správně nakoupit podsvícení pro vybranou tabulku.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.