Vážení zákazníci v tuto chvíli jsme pro Vás výrazně zvýhodnili některé produkty. AKCE je časově omezena.

PODSVÍCENÍ

V našem e-shopu nabízíme domovní čísla již od samého začátku. Tato domovní čísla jsou vyřezávána do jednotlivých typů tabulek. Tyto typy tabulek vznikaly především na základě zvýšené poptávky Vás zákazníků. Vznikl tak jedinečný sortiment pro jakékoliv využití a jakékoliv umístění.

Začali jsme nerezovými tabulkami s textem prořezaným skrz (např. tabulka 5a). Domovní čísla jsme nakonec pro výraznější vzhled doplnili o lepenou podkladovou desku černé barvy, a to ze zadní strany (např. tabulka 5b). Náš sortiment domovních čísel jsme dále rozšířili o domovní čísla lakovaná do odstínu černé RAL 9005 a odstínu antracit RAL 7016. Zkoušeli jsme také variantu lakované tabulky, která by byla doplněna o nerezový podklad s broušeným povrchem lepený ze zadní strany tabulky. Tím se nám podařilo vytvořit dokonalý kontrast a také naši nejluxusnější nabízenou variantu na našich stránkách.

Stále jsme ale byli nespokojeni s tím, že naše domovní čísla, a vlastně kterákoliv jiná dostupná domovní čísla nabízená na trhu, nejsou čitelná ve večerních hodinách. A o to víc nám vadilo, že naše domovní tabulky, které se vyloženě nabízí svým prořezáním na podsvícení, nemáme s osvětlenou variantou.

Dali jsme se tedy do vývoje osvětlených sad, které by uměly doplnit náš sortiment domovních čísel. Po půl roce zkoumání a vytváření různých variant, které se zdály být zbytečně drahé, složité či neproveditelné, se nám povedlo vyladit varianty, které nabízí vše co potřebujeme. S naší sadou na dokážeme osvětlit:

 

  • Domovní číslo - nerezová tabulka
  • Domovní číslo - nerezová tabulka s černým podkladem
  • Domovní číslo - lakovaná tabulka 
  • Domovní číslo - lakovaná tabulka s nerezovým podkladem

 

1 položek celkem

Cena

16001601
116001601
Sada k podsvícení domovního čísla - POPIS
1 600 Kč

Podsvícené domovní číslo je moderní designový produkt, který splňuje funkci klasického popisného a podsvícení mu dodá na čitelnosti kdykoli během dne. Dům, anebo vchod na...

682/ZAS

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.