Čísla popisná jednotlivě

10 položek celkem
0 web
od 99 Kč

Nerezové domovní číslo 0 je ztělesněním stylu a preciznosti. Důkazem toho je dokonale definovaný tvar a hladké okraje. Číslici na dům vyrábíme ve třech velikostech.

108/12
1 web
od 99 Kč

Nerezové domovní číslo 1 je ztělesněním stylu a preciznosti. Důkazem toho je dokonale definovaný tvar a hladké okraje. Číslici na dům vyrábíme ve třech velikostech.

81/12
2 web
od 99 Kč

Nerezové domovní číslo 2 je ztělesněním stylu a preciznosti. Důkazem toho je dokonale definovaný tvar a hladké okraje. Číslici na dům vyrábíme ve třech velikostech.

87/12
3 web
od 99 Kč

Nerezové domovní číslo 3 je ztělesněním stylu a preciznosti. Důkazem toho je dokonale definovaný tvar a hladké okraje. Číslici na dům vyrábíme ve třech velikostech.

90/12
4 web
od 99 Kč

Nerezové domovní číslo 4 je ztělesněním stylu a preciznosti. Důkazem toho je dokonale definovaný tvar a hladké okraje. Číslici na dům vyrábíme ve třech velikostech.

93/12
5 web
od 99 Kč

Nerezové domovní číslo 5 je ztělesněním stylu a preciznosti. Důkazem toho je dokonale definovaný tvar a hladké okraje. Číslici na dům vyrábíme ve třech velikostech.

96/12
Domovní číslo 6
od 99 Kč

Nerezové domovní číslo 6 je ztělesněním stylu a preciznosti. Důkazem toho je dokonale definovaný tvar a hladké okraje. Číslici na dům vyrábíme ve třech velikostech.

99/12
7 web
od 99 Kč

Nerezové domovní číslo 7 je ztělesněním stylu a preciznosti. Důkazem toho je dokonale definovaný tvar a hladké okraje. Číslici na dům vyrábíme ve třech velikostech.

102/12
Domovní číslo 8
od 99 Kč

Nerezové domovní číslo 8 je ztělesněním stylu a preciznosti. Důkazem toho je dokonale definovaný tvar a hladké okraje. Číslici na dům vyrábíme ve třech velikostech.

105/12
Domovní číslo 9
od 99 Kč

Nerezové domovní číslo 9 je ztělesněním stylu a preciznosti. Důkazem toho je dokonale definovaný tvar a hladké okraje. Číslici na dům vyrábíme ve třech velikostech.

111/12

banner_kategorie_domovni-cisla_jednotliva-čísla_1_1088px

Ačkoliv domovní čísla slouží především k lepší orientaci, důležitý je také jejich vzhled a kvalitní provedení. Stylová domovní čísla totiž dovedou fasádu domu důmyslně vyšperkovat a podtrhnout celkový ráz budovy, zatímco kvalita rozhoduje o tom, zda číslo popisné ustojí mráz, déšť, vítr a sluneční záření. A právě proto nabízíme čísla v poutavém designu z nerezové oceli, která nezrezaví, od sluníčka nevyblednou a mráz ani vítr je nijak nepoškodí. Jednotlivé číslice si můžete na fasádě podle svého vkusu seskládat nejen horizontálně a vertikálně, ale i kaskádovitě. V případě, že vaše číslo popisné obsahuje lomítko nebo jiný atypický znak, rádi vám ho na přání vyrobíme. Nerezová čísla nabízíme ve velikostech 12, 15 a 20 cm.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.