Vážení zákazníci v tuto chvíli jsme pro Vás výrazně zvýhodnili některé produkty. AKCE je časově omezena.

Kariéra

logo_styl-kov_1

Pro náš e-shop www.styl-kov.cz a firmu Light Cut s.r.o. sháníme kolegu na pozici:

Strojař / operátor CNC

(Práce na HPP)

Pro naší rychle se rozvíjející firmu sháníme kolegu, který se bude podílet na tvorbě netradičních výrobků. Ukázky naší práce na instagramu a facebooku.

Pracovní náplň:

Obsluha CNC laseru je zpravidla 2-3 dny v týdnu. Zbylý čas je vyplněn ohýbáním na ohraňovacím lisu, montáží (kompletací) poštovních schránek. Občas je potřeba složit nový materiálu vysokozdvižným vozíkem + vést skladovou soupisku. Sháníme platného kolegu, který se nebojí manuální práce. Víceméně vše naučíme. Potřebujeme hlavně chuť do práce.

Co požadujeme?

  • Znalost práce s PC programy MS office
  • Čtení výkresové dokumentace výhodou
  • Řidičské oprávnění na VZV - výhodou
  • Bezúhonnost
  • Řidičské oprávnění skupiny B - výhodou
  • Manuální zručnost - trpělivost
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Samostatnost při řešení problémů a práci na zadaných úkolech
  • Převzetí zodpovědnosti za vykonanou práci
  • Dobrou organizaci práce
  • Schopnost práce v týmu
  • Cit pro detail a prostorovou představivost

Na co se můžeš těšit?

  • Skvělý kolektiv dobře naladěných lidí
  • Práce na CNC strojích: vláknový laser - ohraňovací lis, 3D tiskárnách
  • Manuální činnost - montáž našich poštovních schránek, stojanů na dřevo a spoustu jiných výrobků
  • Součinnost na vývoji nových produktů
  • Podpora samostatné práce, dostaneš na starost svou oblast výroby

Co nabízíme:

  • Práci v příjemném kolektivu rodinné firmy
  • Aktivní zapojení do různorodých projektů
  • Možnost podílet se na výrobě našich produktů, naučíš se obsluhovat CNC laser, ohraňovací lis, 3D Tisk
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Finanční ohodnocení 35 - 45 tis./měsíc

Benefity:

  • Firemní telefonní tarif
  • Káva na pracovišti zdarma
  • 4 týdny dovolené
  • Pracovní oděv
  • Řidičské oprávnění VZV
  • Pracovní doba dle dohody

 Je tahle nabídka to, co hledáš? Skvěle, tak se nám ozvi na email info@styl-kov.cz a připoj svůj životopis spolu s motivační dopisem.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.