Vážení zákazníci v tuto chvíli jsme pro Vás výrazně zvýhodnili některé produkty. AKCE je časově omezena.

O nás

 banner_kategorie_domovni-cisla_lak

Náš tým Styl-kov tvořím já - Honza, moje manželka Verča a v neposlední řadě naše děti Tobiáš a Jáchym. Jsme mladá rodina, která se před několika lety přestěhovala do nového domu a tím vlastně naše cesta začala. Začali jsme hledat styl, jak vybavíme náš dům. Milujeme jednoduchý a vzdušný prostor. Oblíbené barvy, které se prolínají naším domem jsou bílá, šedá, černá, béžová a hnědá. V tom jsme měli od začátku jasno. Když jsme tedy v těchto barvách zařídili základní vybavení každé místnosti, začali jsme se poohlížet po doplňcích. Běžně dostupné produkty úplně nesplňovaly naše představy a nebyly originální.

Tím se dostávám k nápadu, který vedl k založení e-shopu s kovovými doplňky.

Od malička tíhnu k technologiím výroby ve strojírenství. Práce s kovem a kovovými materiály je mým koníčkem a srdcovou záležitostí. V mé hlavě se tedy stvořil nápad vyrobit obrazy z kovu a vyzdobit jimi náš dům. Postupně přicházely další nápady, od nástěnných nerezových hodin až po domovní číslice...

Verča, v době vznikajícího e-shopu maminka na mateřské byla hnacím motorem pro výrobu. Nutně totiž potřebuje další a další doplňky pro zvelebení a vylepšení našeho rodinného domu:-) Od září 2022 se stala moji pravou rukou pro komunikaci s úřady a spravuje obsah eshopu. 

Pavla, od září 2021 je ,,tváří,, eshopu a má na starosti komunikaci ze zákazníky.

Petra, od února 2022  a kompletuje a odesílá vaše zakázky.

Pavel, od dubna 2022 má na starost samotnou výrobu, obsluhuje laser a montuje schránky.

To je původ originálních výrobků nabízených na našem e-shopu.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.