Rozhodli jsme se Vám nakupování zpříjemnit SLEVOU 15 - 20 % na nerezová domovní čísla a naše poštovní schránky. Tato akce je časově omezena, tak ji nepropásněte :).

O nás

 banner_kategorie_domovni-cisla_lak

Náš tým Styl-kov tvořím já Honza, moje manželka Verča a v neposlední řadě naše děti Tobiáš a Jáchym. Jsme mladá rodina, která se před několika lety přestěhovala do nového domu a tím vlastně naše cesta začala. Začali jsme hledat styl, jak vybavíme náš dům. Milujeme jednoduchý a vzdušný prostor. Oblíbené barvy, které se prolínají naším domem je bílá, šedá, černá, béžová a hnědá.V tom jsme měli od začátku jasno...Když jsme tedy v těchto barvách zařídili základní vybavení každé místnosti, začali jsme se poohlížet po doplňcích. Běžně dostupné doplňky úplně nesplňovaly naše představy a nebyly originální.

Tím se dostávám k nápadu, který vedl k založit e-shopu s kovovými doplňky.

Od malička tíhnu k technologiím výroby ve strojírenství. Práce s kovem a kovovými materiály je mým koníčkem a srdcovou záležitostí. V mé hlavě se tedy stvořil nápad vyrobit obrazy z kovu a vyzdobit s nimi náš dům. Postupně přicházely další nápady, od nástěnných nerezových hodin až po domovní číslice...

Verča je nyní maminka na mateřské, která je hnacím motorem pro výrobu. Nutně totiž potřebuje další a další doplňky pro zvelebení a vylepšení našeho rodinného domu:-)

Děti toho zatím moc nepotřebují, potřebují pouze hezký a útulný domov, který jim doufáme plně zajišťujeme.

To je původ originálních výrobků nabízených na našem e-shopu.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.