Vážení zákazníci v tuto chvíli jsme pro Vás výrazně zvýhodnili některé produkty. AKCE je časově omezena.

Kovová dvířka na plyn

Naše nerezová revizní dvířka pro hlavní uzávěr plynu představují ideální řešení pro bezpečný a snadný přístup k vašemu plynovému uzávěru. Dvířka jsou navrženy tak, aby odolala i náročným povětrnostním podmínkám, naše dvířka se vyznačují vysokou kvalitou provedení. Ať už pro domácnost, nebo průmyslové aplikace, naše dvířka zajišťují spolehlivost a dlouhou životnost, jejich moderní design se snadno integruje do různého prostředí. Objevte naši nabídku a najděte ideální revizní dvířka pro vaše potřeby.

 

Dvířka si sami navrhujeme a vyrábíme, proto je možné zvolit i nestandardní provedení. S návrhem Vám rádi poradíme.

4 položek celkem

Cena

31903390
131903390
Skříň elektroměru
od 3 190 Kč

Hledáte odolná revizní dvířka na elektroměr z nerezového plechu? Bezpečná, s moderním designem pro domov i průmysl. Dlouhá životnost a snadná instalace.

1233/30
Dvířka na plyn
od 3 190 Kč

Hledáte odolná revizní dvířka na plyn z nerezového a následně lakovaného plechu? Bezpečná, s moderním designem pro domov i průmysl. Dlouhá životnost a snadná instalace.

1239/30
Dvířka na plyn
od 3 190 Kč

Hledáte odolná revizní dvířka na plyn z nerezového plechu? Bezpečná, s moderním designem pro domov i průmysl. Dlouhá životnost a snadná instalace.

1230/30
maly
od 3 390 Kč

Hledáte odolná revizní dvířka na elektroměr ve vybraných barvách? Bezpečná, s moderním designem pro domov i průmysl. Dlouhá životnost a snadná instalace.

1236/30

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.